Наташа Двоштански, ученица VI/4 разреда ОШ „Добросав Радосављевић Народ” из Равња, освојила је прву награду на републичком нивоу на ликовном конкурсу „Подржимо дојење“, који расписује Завод за јавно здравље Сремска Митровица и Институт за јавно Србије „Др Милан Јовановић Батут“. Наташа је била најбоља у категорији ученика од петог до осмог радзреда.
Честитамо Наташи!
Остале награђене ликовне и литерарне радове можете погледати у тексту.
Wednesday, 27 December 2017 09:00
ЈОШ ЈЕДНА ПРВА НАГРАДА ЗА ЛИКОВНИ РАД
Published in
Socijalna medicina
Download attachments:
- konkurs-dojenje-2017.pdf (2097 Downloads)
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

